Opcje dostaw

Rodzaje Dostaw

Wszystkie drukowane u nas materiały, zamówione przez system on-line, mogą Państwo otrzymać bez dodatkowych opłat na 4 sposoby:
  • odbiór osobisty
  • odbiór w Paczkomacie
  • dostawa kurierem GLS
  • dostawa kurierem miejskim na terenie Wrocławia.

 

Odbiór osobisty - najszybszy z możliwych, umożliwiający odebranie pracy zaraz po jej zakończeniu. Odbiór możliwy jest tylko w naszym biurze we Wrocławiu ul. Wejherowska 47 (osiedle POPOWICE), w godzinach jego funkcjonowania.

 

Odbiór w Paczkomacie - Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Towar jest dostarczany następnego dnia po nadaniu przesyłki do Paczkomatu InPost wskazanego przez Państwa.
UWAGA!!! Do czasu wprowadzenia automatycznego systemu obsługi paczkomatów na naszej stronie, przy wyborze tego rodzaju transportu, prosimy o wpisywanie numeru i adresu Paczkomatu w uwagach do zlecenia.

 

Wysyłka kurierem miejskim na terenie Wrocławia - towar jest dostarczany w dniu nadania do godziny 18. Dostawę realizuje firma Na Wczoraj.

UWAGA!!! Jeżeli biuro odbiorcy jest zamknięte przed godziną 18, dopuszcza się dostawę przesyłki następnego dnia do godziny 10:30.

 

Wysyłka kurierem GLS - towar dostarczany w dniu następnym po nadaniu przesyłki na terenie kraju. Przesyłkę możecie Państwo zlokalizować na stronie kuriera GLS za pomocą numeru wpisanego do Państwa zlecenia. Numer przesyłki pojawiać się będzie w systemie w dniu nadania, a dodatkowo będziecie Państwo informowani o nadaniu drogą mailową.